Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Переможці шкільного турніру із футзалу «Кубок НФК “Ураган” – Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

 22 березня 2018 року, в спорткомплексі ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбувся супер-фінал шкільного турніру НФК «Ураган».

 22 березня 2018 року, в спорткомплексі ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбувся супер-фінал шкільного турніру НФК «Ураган».
Такий турнір проходить вдругена теренах Надвірнянщини, мета якого привернути максимальну увагу дітей до занять футзалом, дати можливість юним талантам відкритися, продемонструвати свої здібності та позмагатися з однолітками. В Турнірі взяли участь 8   футбольних команд Надвірнянського району.
 У завзятійфінальній  боротьбі зійшлись 4 найсильніші команди району, які достойно боролись за цінну перемогу. За результатами змагань команди посіли наступні місця: І – Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст №1 , ІІ – Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ – Битківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та ІV– Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Під час гри відзначились:
– кращий бомбардир – Андрій Дем’янчук (Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст.);
– кращий захисник – Богдан Ломпас (Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1);
– кращий воротар– Роман Буній(Надвірнянська ЗОШ І-ІІІст.№1);
– кращий нападник – Володимир Великий(ПасічнянськаЗОШ І-ІІІ ст.).
 Вітали і нагороджували команди перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук,  заступник голови районної ради Ігор Писклинець,  директор Надвірнянського РЕМ Дмитро Буняк, начальник відділу освіти Степан Северилов та представники НФК «Ураган».
Богдан Зеленчукпривітав переможців змагань та подякував організаторам та учасникам турніру. Особливу подяку висловив батькам, які, дбаючи про здоров’я своїх дітей, звертають особливу увагу на їх  фізичнийрозвиток. Також подякував тренерам, які розвивають талант дітей, виховують справжніх спортсменів.
Вихованці Надвірнянського центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді провели флеш-моб «Україна – це я».
Учасники та переможці турніру окрім медалей, дипломів та кубків, отримали солодкі подарунки, футбольну форму, футзальні м’ячі від організаторів та партнерів змагань. 
Крім того,перможці отримали від облдержадміністрації та обласної радикошти на покращення спортивної інфраструктури школи,від керівництва району та міста-  майданчик з штучним покриття.
Переможецьтурніру НФК «Ураган» 2017 рокуЦуцилівський НВК урочисто передав Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №1перехідний кубок.
Слід зазначити що минулого року Цуцилівський НВК отримав  грошову винагороду в розмірі 40 тис.грн., за які було придбано тенісний стіл, гімнастичні мати, тенісні ракетки та м’ячики, скакалки, футболні та волейбольний мячі, велотренажер, бігову доріжку, силовий тренажер.
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *