Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Семінар-нарада “Аграрні розписки в Україні”

      

  Сьогодні в райдержадміністрації проведено семінар-нараду з питань впровадження в районі проекту «Аграрні розписки в Україні».    

      

  Сьогодні в райдержадміністрації проведено семінар-нараду з питань впровадження в районі проекту «Аграрні розписки в Україні».    
      В семінарі взяли участь голови фермерських господарств та керівники сільськогосподарських підприємств  району.
Представник проекту в Івано-Франківській,Чернівецькій областях «Аграрні розписки в Україні»  Микола Климчук  проінформував присутніх, щодо впроваджується в Україні проекту ІFC ПРОЕКТУIFC, членом групи Світового банку, в партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією.
       Метою даного проекту є покращення доступу до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгоспвиробників шляхом впровадження аграрних розписок в Україні.
       Аграрні розписки – зручний та простий інструмент залучення фінансування, який допоможе отримати доступ до фінансових та матеріально-технічних ресурсів під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції..
        В ході зустрічі було детально обговорено механізми оформлення аграрних розписок та наголошено про її обов’язкове нотаріальне посвідчення.    Предметом застави за аграрною розпискою є майбутня сільськогосподарська продукція. Аграрна розписка вважається виданою з дня її реєстрації в Реєстрі аграрних розписок це нова ініціатива, що є альтернативою банківському кредитуванню.
        Проект допоможе господарникам отримати доступ до фінансових та матеріально-технічних ресурсів під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції.
         В результаті роботи проекту малі та середні сільськогосподарські товаровиробники отримають ефективний інструмент, що сприятиме залученню додаткових фінансових та матеріально-технічних ресурсів за рахунок прозорості відносин із кредитором і здешевлення процедури оформлення у порівнянні з іншими інструментами.
      Про впровадження проекту «Аграрні розписки в Україні» в Івано-Франківській області, в своєму господарстві, яке займається вирощуванням ягідних культур: лохина(чорниця), малина, ожина на семінарі виступив та поділився досвідом керівник ТОВ НВК «ЕКОПАРК» кандидат сільськогосподарських наук Сергій Соколов.
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *