Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Співпраця з об’єднаною територіальною громадою

 В рамках подальшої ефективної співпраці з новоствореними громадами 13 березня 2018 року заступник директора-начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ірина Ткач, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями  Тетяна Йозефів, провідний фахівець в

 В рамках подальшої ефективної співпраці з новоствореними громадами 13 березня 2018 року заступник директора-начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ірина Ткач, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями  Тетяна Йозефів, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Анжела Ментинська провели робочу зустріч з заступниками голови Переріслянської сільської ради об’єднаної територіальної громади Василем Непеляком та Василем Гринчаком.
В ході зустрічі Ірина Михайлівна розповіла про послуги служби зайнятості роботодавцям та населенню. Зазначила, що в умовах дефіциту вакансій на ринку праці одним із дієвих напрямків активної політики зайнятості населення, особливо жителів села, є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру,  завдяки яким, насамперед, можна пом’якшити ситуацію на місцевому ринку праці, а безробітним громадянам – отримати не лише додаткову матеріальну підтримку, але й внести свій вклад у розвиток і добробуту населеного пункту. Така співпраця дасть можливість навести благоустрій по всій території об’єднаної територіальної громади. Василь Дмитрович та Василь Іванович поділилися своїми задумами щодо перспектив реалізації соціально-економічного розвитку.
В результаті зустрічі було визначено подальші шляхи співпраці служби зайнятості з Переріслянською сільською радою об’єднаної територіальної  громади в сфері сприяння зайнятості населення та соціального захисту сільських мешканців від негативних наслідків безробіття.
 
#Івано_Франківська_обласна_служба_зайнятості #співпраця_територіальна_громада
 
 
Відділ взаємодії з роботодавцями                                                                                                             Надвірнянської районної філії                                                                                  Івано-Франківського ОЦЗ
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *