Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну

Сьогодні відбулася нарада щодо фінансування придбання інсуліну та видача пільгових рецептів учасникам АТО та дітям – інвалідам, знеболюючих (наркотичних) препаратів для тяжкохворих.

В обговоренні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, начальник управління фінансів РДА Леся Свідрак, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук, директор КП “Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги” Надвірнянської районної ради Емілія Семянів, представники ОТГ та медичних закладів.

За словами керівника КП «Аптека 100» Людмили Кунько потреба в коштах, що фінансуються з державного бюджету по програмі забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну за фактом минулого року складає близько 4 млн. грн.
На ці потреби для району державою виділено 1578 млн. грн. даних коштів є вкрай не достатньою і не може бути забезпечено за рахунок коштів районного бюджету. Тому керівництвом району прийнято рішення звернутися до Кабінету Міністрів України, облдержадміністрації та облради з проханням виділити необхідні кошти.

В свою чергу начальнику управління фінансів РДА дано доручення письмо звернутися в департамент фінансів ОДА з проханням дозволити внести зміни в щомісячний кошторис фінансування вище зазначених заходів. Це дасть можливість оплатити заборгованість перед постачальниками інсуліну за чотири місяці цього року.

Що стосується видачі пільгових рецептів учасникам АТО та дітям – інвалідам райдержадміністрацією дано пропозицію про виділення з районного бюджету додаткових 100 тис. грн. для забезпечення вище вказаних витрат.
З пропозицією додаткового фінансування в сумі 100 тис. грн. для закупівлі знеболюючих (наркотичних) препаратів для тяжкохворих виступив Богдан Зеленчук.

Рішення щодо фінансування виплат в сумі 200 тис. грн. прийматиме сесія районної ради.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *