Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

На премію імені Богдана Бойка претендують 16 прикарпатських журналістів та творчих груп

Під головуванням першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання комісії з присудження обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики.
На нараді були розглянуті матеріали претендентів на здобуття цієї премії.

В номінаціях «За кращий твір у сфері радіомовлення» представлені чотири радіопрограми, «За кращий твір на телебаченні» – вісім телепроектів. До участі у конкурсі свої теле- та радіопередачі надали журналісти ПАТ НСТУ «Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати», ТРК «Вежа» та ОТБ «Галичина».

У номінації «За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях» надійшли роботи кореспондентів та власкорів обласної газети «Галичина», УНІАН «Укрінформ», видання «Дзеркало медіа» та інтернет-видання «Бліц-інфо».

До наступного туру конкурсного відбору були допущені усі подані творчі доробки претендентів на найвищу відзнаку у галузі журналістики на Прикарпатті.

Важливо зазначити, що цьогоріч переможці конкурсу в номінаціях «За кращий твір у сфері радіомовлення» отримають винагороду у сумі 11 тис. грн, «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях» – 11 тис. грн, «За кращий твір на телебаченні» – 22 тис. гривень.

Наступне засідання комісії заплановано провести 26 травня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *