Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Демографічні характеристики домогосподарств області

       З метоюдослідження соціально-демографічних характеристик домогоспо­дарств областіГоловним управлінням статистики наприкінці 2013 рокупроведеноопитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2014 році.
За отриманими результатами, в нашій області нараховується451,3тис. домогосподарств або 2,7%  загальної їх кількості по Україні. З них 55% проживають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях. Кожнашостародинамешкаєв обласному центрі.В середньому домогосподарство складається з трьох осіб, але найбільш поширеними (40%) є домогосподарства з чотирьох та більше осіб. Однакова частка сімей має у своєму складі одну та дві особи (по 21% відповідно), дещо менша – трьох осіб (19%). Серед регіонів Івано-Франківщина посідає друге місце за питомою вагою сімей, у складі яких чотири та більше осіб.
Близько  половини (47%) родин виховують дітей віком до  18 років, з них  66% – одну дитину, 32% – двох і лише 2% – трьох дітей і більше. Серед цих домогосподарств більше половини (58%) мають у своєму складі три та більше дорослих осіб, 39% – дві особи. Разом з тим,3% домогосподарствутримує лише одна доросла особа, причому в більшості з них виховується по одній дитині.
Із числа домогосподарств без дітей два з п’яти – одинаки, з яких 63% – особи непрацездатного віку.
Матеріальний статок та добробут родин забезпечують працюючі особи, які є у складі 73% домогосподарств, причому 44% з них мають тільки одного працюючого, 42% – двох і 14% – трьох і більше осіб. Коефіцієнт економічного навантаження на працюючого члена домогосподарства (відношення загальної кількості членів домогосподарства до кількості працюючих) дещо зменшився у порівнянні з попереднім роком і склав 2,35. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *