Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Івано-Франківській області створено першу в Україні мережу Центрів надання адміністративних послуг

        9 липня 2014 року в м. Івано-Франківську відбувся круглий стіл в рамках реалізації проекту «Підвищення якості та ефективності адміністративних послуг». У роботі круглого столу взяли участь заступник голови ОДА Л. Слободян, директор департаменту економіки В. Попович, голова правління МГЦ «Еталон» Л. Аронець, заступники голів Калуської, Коломийської, Надвірнянської РДА з економічних питань, директори ЦНАПів області. На заході було підведено перші підсумки реалізації проекту та діяльності Центрів надання адміністративних послуг, висловлено пропозиції та зауваження щодо надання адміністративних послуг у області.
Станом на 1 липня 2014 року у кожному районі Івано-Франківської області та у містах обласного значення діє 19 Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). Три з них, у Калуському, Коломийському та Надвірнянському районах, було створено у рамках проекту Європейського союзу «Підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг населенню Івано-Франківської області через співпрацю громади і влади», що реалізується Молодіжним громадським центром «Еталон» у співпраці з Івано-Франківською ОДА.
Наразі рекордсменом серед новостворених ЦНАПів є Центр надання адміністративних послуг Калуської районної державної адміністрації. З початку року тут надано майже 1900 адміністративних послуг, дещо менше — 1800 послуг надано Центром надання адміністративних послуг Надвірнянської районної державної адміністрації. Центр надання адміністративних послуг Коломийської районної державної адміністрації з початку року надав 900 послуг.
На базі обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено 5 навчальних сесій для працівників центрів надання адміністративних послуг в рамках постійно діючого семінару «Надання адміністративних послуг».
Такі навчання заплановано проводити і надалі, в рамках Мережі центрів надання адміністративних послуг, меморандум про створення якої було підписано під час круглого столу. Зокрема, керівники ЦНАПів області цьогоріч матимуть змогу відвідати Польщу та Естонію для ознайомлення із європейським досвідом надання адміністративних послуг.
До кінця 2014 року заплановано впровадження систем електронного документообігу у ЦНАПах мережі, а також створення веб-сайтів Мережі з окремими сторінками всіх ЦНАПів області, де передбачається застосування елементів електронного урядування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *