Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

День українського добровольця

Люди різних професій із різним життєвим шляхом та історією. Вони за покликом серця стали на захист незалежності нашої держави і мужньо боронять Україну.
Начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський та голова Надвірнянської районної ради Олександр Кеніз привітали наших добровольців зі святом.
«Сьогодні ми дякуємо кожному, хто став на захист української держави та суспільства. Ми дякуємо тим, хто обрав Україну, коли від цього залежало все. Хто не залишився осторонь і не побоявся боротися», – зазначив Петро Хмельовський.

Керівники району вручили спільні грамоти РДА та райради за особисту мужність, самовіддані дії, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди відзначення Дня українського добровольця.

Медалями Незламним Героям російсько-української війни посмертно нагородженні Захисники України Роман Попадинець та Віталій Михалків нагороди отримали батьки загиблих воїнів.

Присутні вшанували хвилиною мовчання та молитвою пам’ять усіх українських Героїв різних часів, які віддали свої життя, щоб Україна жила.
Воїни – добровольці на згадку про цей день залишили на державному прапорі побажання Перемоги для України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *