Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Надвірній провели командно-штабні навчання

В Надвірній провели командно-штабні навчання. Екстрені служби перевіряли координацію та послідовність своїх дій під час надзвичайної ситуації, зокрема, після влучання ракети у один з корпусів навчального закладу.
За сценарієм: до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про руйнування будівлі після влучання ракети з подальшим загорянням приміщення і є постраждалі.
До місця події направляються пожежно-рятувальні підрозділи за підвищеним номером виклику, а також служби взаємодії та керівництво району, утворюється штаб та розгортається пересувний Пункт управління, який призначений для забезпечення автономної роботи органів управління та оперативного складу на місці виникнення надзвичайних ситуацій, в якому утворюється штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, організовано онлайн-зв’язок зі всіма службами взаємодії, та з допомогою відеокамер та безпілотних літальних апаратів вивчається обстановка на місці надзвичайної ситуації.

В той час проводилася евакуація потерпілих по сходовій клітці та по висувній драбині, а також ліквідація пожежі та огляд місця влучання та завалів на наявність потерпілих. Всіх постраждалих передано медикам.

«Під час цих тренувань ми відпрацювали чіткий алгоритм дій. Бо коли є дійсно влучання ракети, життя людей іде на хвилини і від того, як працюють екстрені служби залежить їхнє життя», – зазначив начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський.

Тренування пройшли успішно і всі служби відпрацювали на 100%.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *