Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль доручив активізувати роботу щодо вакцинації прикарпатців

Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів чергову апаратну нараду, в рамках якої розглянули питання підготовки до зимового утримання доріг, вакцинації населення, дотримання санітарно-гігієнічних норм при організації харчування дітей шкільного віку області, а також організації навчання працівників органів державної влади та місцевого самоврядування.
Заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ірина Кобельська під час своєї доповіді особливу увагу приділила на низьке охоплення вакцинацією проти поширених інфекційних хвороб – поліомієліту, кору, паротиту, краснухи та інших– на Івано-Франківщині.

Вона зазначила, що унеможливити виникнення спалаху та уникнути епідемії в країні може наявність позитивного імунітету, тобто 95-98 відсотків населення мають бути щеплені.

Водночас сьогодні в Україні є загрозлива ситуація щодо виникнення захворювань на кір та дифтерію. Так, за вісім місяців цього року показник захворювання на кір в Україні – 57 тисяч хворих, з них 30 тисяч дітей, у той час як, наприклад, у Сербії – 5 тисяч хворих, інших європейських країнах – до 3 тисяч.

Голова ОДА доручив відповідним структурам активізувати роз’яснювальну роботу щодо необхідності вакцинації у районах області.

Водночас очільник Прикарпаття наголосив, що невакциновані діти можуть відвідувати школу.

«У нас в області з даного питання чітка стратегія – невакциновані діти мають право відвідувати школу. Завдання департаменту освіти, щоби у той же час не порушувалися права інших учнів», – заначив Денис Шмигаль.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *