Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Пнівське віче стало вагомим вкладом у державотворчі процеси всієї України

22 вересня відбулося урочисте віче, присвячене 30-ій річниці першого демократичного віча на Пнівському замку.
У заході взяли участь керівництво району та міcта, організатори віча, їх рідні, духовенство, ліцеїсти Прикарпатського військово-спортивного ліцею – інтернату, депутати різних рівнів та представники громадських організацій.

Під час урочистостей організаторів віча Марію Ісопенко, Богдана Березицького, Ольгу Фуфулько та Ярослава Лазорка було нагороджено подяками голови районної ради та спільними грамотами РДА, районної та міської рад.
о. Юрій Зеленчук УГКЦ відправив панахиду за померлими організаторами та найактивнішими учасниками, а також вислухали промови організаторів першого демократичного віча на Пнівському замку, котрі говорили про необхідність єднатися в цей складний для України час.
Звучали українські патріотичні пісні у виконанні чоловічого вокального колективу «Гвоздецькі газди» (Гвіздський СБК), чоловічого вокального ансамблю «Опришки» (Битківський СБК) та соліста Надвірнянського РБК Віктора Чудновського.
Пнівське віче стало вагомим вкладом у державотворчі процеси всієї України, логічним завершенням яких було здобуття Україною Державної Незалежності 24 серпня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *