Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль: Потрібно забезпечити максимальну ефективність використання бюджетних коштів

Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів робочу нараду із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств, на якій обговорено проблемні питання щодо забезпечення життєдіяльності області.
Зокрема, йшлося про призначення та виплат субсидій в області. Директор департаменту соціальної політики ОДА Володимир Корженьовський розповів, що станом на 16 серпня в області отримувачами субсидій є понад 82 тисячі осіб. 60 відсотків із них – люди пенсійного віку. У порівнянні з минулим роком кількість субсидіантів скоротилася на 22 відсотки.

Щодо стану підготовки об’єктів соціально-культурної сфери та житлово-комунального господарства області до опалювального сезону 2019-2020 року, то варто зазначити, що наразі понад 70 відсотків даних об’єктів підготовленні до зимового періоду. Зокрема, заклади сфери охорони здоров’я готові на 75 відсотків, соціального захисту – на 86 відсотків.

Разом з тим, рівень розрахунків підприємств теплоенергетики за природний газ, спожитий у цьому році, складає 21,6 %. Загальна заборгованість станом на 15 серпня спостерігається на рівні 395 млн грн. Найбільшими боржниками є ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» та ТзОВ «СТЕК».

Також у рамках наради йшлося про використання коштів державної субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ та хід виконання обласних цільових програм, яких на сьогодні є 82. Наголошувалося, що цього року значно зросли видатки на фінансування даних програм. Однак є ряд заходів, які на сьогодні залишаються не профінансованими.

Денис Шмигаль доручив розпорядникам програм активізувати роботу щодо реалізації заходів. Окрім того, висловив пропозицію щодо проведення спільно з обласною радою інвентаризації даних програм задля раціонального та якісного виконання заходів та використання коштів обласного бюджету.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *