Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників АТО на Прикарпатті

Соціальні структури області продовжують роботу щодо здійснення заходів із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників Антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
Так, за інформацією департаменту соціальної політики ОДА, станом на 8 серпня цього року структурними підрозділами з питань соціального захисту населення області укладено 12 договорів з реабілітаційними установами про надання послуг із психологічної реабілітації на загальну суму 132 тис. гривень та укладено 25 договорів з підприємствами, установами та організаціями про надання послуг з навчання водіїв автотранспортних засобів на загальну суму 422,2 тис. гривень (73 особи отримають вищезазначені послуги).

Для забезпечення послугами з санаторно-курортного лікування зазначених громадян укладено 56 договорів із санаторно-курортними закладами на загальну суму 490,1 тис. гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *