Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль: Спорт – це завжди виховання, здоров’я і розвиток молоді

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль зустрівся із заслуженим майстром спорту з силового багатоборства, почесним президентом Федерації стронгмену України Василем Вірастюком та президентом Федерації стронгмену України Сергієм Конюшком.
У ході розмови йшлося про розвиток силових видів спорту в регіоні та будівництво центру силової підготовки спортсменів у місті Івано-Фрінківськ. Під час спілкування Денис Шмигаль зазначив, що спортивна галузь в області розвивається та варто докладати всіх зусиль, щоб молодь займалася спортом. Також посадовець розповів про плани будівництва багатофункціонального палацу спорту в Івано-Франківську поблизу стадіону «Рух».

«Спорт – це завжди виховання, здоров’я і розвиток молоді. Коли ми говоримо про те, що в Івано-Франківську має бути створений цілий ряд спортивних осередків, то цей напрямок може дати хороший поштовх для залучення молоді до таких яскравих видів спорту, які представляє Федерація стронгменів України. Ця федерація є яскравим, позитивним брендом, який приваблює сучасну молодь. Рухатися у напрямку створення одного з таких спортивних осередків в нашій області, та ще й з соціальною складовою, для Прикарпаття є дуже важливо» – наголосив Денис Шимигаль.

«Наша федерація впродовж двох років виношує ідею побудувати центр силової підготовки спортсменів. І це не тільки розвиток стронгмену, як виду спорту, – це й пауерліфтинг, важка атлетика, армреслінг, бодібілдинг та інші види спорту. Ми хочемо об’єднати під одним дахом усі силові спортивні напрямки. Для початку будівництва цього центру від Івано-Франківської влади ми хочемо насамперед підтримки, розуміння цієї ідеї, політичної волі, визначення місця для будівництва цього спортивного комплексу та, насамперед, бажання допомогти реалізувати цей проект. Важливим є поєднання усіх цих складових для того, щоб побудувати цей спортивний центр», – зазначив Василь Вірастюк.

На пресконфереції, яка відбулася по завершенні зустрічі із очільником області, Василь Вірастюк розповів, що федерація стронгмену України існує з 2009 року, у 2012 році вона отримала статус національної: «Відбуваються й чемпіонати, етапи кубків України, спортсменам нашої Федерації присвоюють офіційні звання і титули, зокрема, чемпіони України та найсильніша людина України.

Окрім того, наші спортсмени мають можливість отримувати нормативи кандидатів в майстри спорту, звання майстер спорту, майстер спорту міжнародного класу та відповідно заслужений майстер спорту».

Зауважимо, що федерацією стронгмену України щорічно проводиться більше двадцяти різноманітних заходів на території України. Цьогоріч зафіксована рекордна кількість спортивних змагань – 30, зокрема, міжнародних, професійних та аматорських стартів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *