Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Колегія РДА

Сьогодні під головуванням першого заступника голови РДА Богдана Зеленчука відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Участь у її роботі взяли заступник голови райдержадміністрації Ярослав Гундяк, керівник апарату Микола Кравчук, в.о. міського голови Тарас Пекарський, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, сільські голови та представники засобів масової інформації.
Під час колегії присутні розглянули питання про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за 9 місяців 2019 року.
В галузі інвестиційної діяльності: в с. Пнів на території першого підйому КП «Надвірнаводоканал» відкрито сонячну електростанцію потужністю 200 Квт. Даний проект реалізовано з будівництва відновлюваних джерел енергії ТОВ «Перфект Пак». Для облаштування СЕС використали 720 сонячних панелей, 5 шт. інверторів. Повна вартість проекту склала 6,7 млн грн.
Що стосується обласних проектів то в 9 конкурсі проектів та програм місцевого самоврядування планується реалізувати 5 проектів на суму 2,02 млн грн., в т.ч. 452,4 тис грн кошти міського, сільських і селищних бюджетів, 296,9 – кошти районного бюджету та 1,27 млн грн. коштів обласного бюджету.
Згідно рішення обласної ради «Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища» відділом будівництва райдержадміністрації виконані роботи по таких об’єктах: в с. Зелена виконані роботи та профінансовані в повному обсязі по об’єкту: «Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на річці Бистриця Надвірнянська в сумі 1,27 млн грн. В с. Пнів профінансовані кошти за виготовлення звіту з оцінки впливу навколишнього природного середовища по об’єкту «Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на річці Бистриця Надвірнянська» в сумі 54,6 тис грн. Профінансовані кошти за виготовлення проектно-кошторисної документації на «Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на річці Бистриця Надвірнянська» в сумі – 66,2 тис грн..
Освітня галузь: У вересні місяці відкрито комунальну установу «Надвірнянський районний інклюзивно-ресурсний центр Надвірнянської районної ради», який забезпечує реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. На капітальний ремонт та реконструкцію приміщення з місцевого бюджету виділено кошти в сумі 800 тис грн.
Закуплено шкільні автобуси для Пасічнянської та Битківської ЗОШ І-ІІІ ст. на загальну суму 3800,0 тис грн. Згідно реформи «Нової української школи» для початкових класів району придбано комп’ютерну техніку та мультимедійне обладнання, комп’ютерні комплекси, шкільні меблі на суму 10,5 млн грн. Також продовжується робота щодо будівництва та облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям. За звітній період відкрито волейбольний майданчик зі штучним покриттям на території Надвірнянського ліцею, облаштовано футбольне поле зі штучним покриттям Білозоринської ЗОШ І-ІІ ст., Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ №1. До кінця поточного року планується відкрити спортивні майданчики в селищі Битків при загальноосвітніх закладах середньої освіти м. Надвірна, населених пунктах Верхній Майдан, Гвізд, Камінне, Пнів, Білі Ослави.
Також до уваги учасників засідання було представлено звіт про роботу начальника відділу документообігу та звернень громадян апарату райдержадміністрації Ярослава Андріїва про стан розгляду звернень громадян за підсумками 9 місяців 2019 року відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування».
За 9 місяців 2019 року до Надвірнянської райдержадміністрації від жителів району та через органи влади вищого рівня надійшло 642 звернення громадян.
З них: на особистому прийомі зареєстровано 28 звернень, на “гарячу” телефонну лінію при райдержадміністрації – 1, надійшло поштою – 56 звернень, подано особисто – 125.
Кількість звернень до райдержадміністрації через органи влади вищого рівня склала 642. З них: від Офісу Президента України – 12 звернень, Кабінету Міністрів України – 6 звернень, обласної державної адміністрації – 34 звернень, урядова гаряча лінія – 590 звернень.
Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *