Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Держава опікується реабілітацією ветеранів АТО/ООС

Сьогодні у рамках робочого візиту на Прикарпаття міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз спільно із заступником голови обласної державної адміністрації Віталієм Федорівим відвідала Коломийський військовий госпіталь.
Під час перебування у даному медзакладі вона ознайомилася з його матеріально-технічною базою і поспілкувалася з військовослужбовцями.

Ірина Фріз звернула увагу на добрий настрій пацієнтів, та зазначила: “Переконана, що держава й надалі буде знаходити необхідні кошти не тільки для оновлення обладнання, але й для розширення можливостей щодо лікування військових. Україна має всі інтелектуальні, професійні та організаційні можливості для досягнення такої амбітної цілі. Це наш обов’язок перед захисниками і я переконана, що держава може знайти необхідні кошти для створення масштабної лікувальної, реабілітаційної та оздоровчої системи для потреб військовослужбовців”,– сказала міністр.

Обговорюючи з головним лікарем закладу Володимиром Федоришином психологічний стан тих, хто повернувся з зони бойових дій, міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз надала рекомендації щодо методів соціальної адаптації.

Також вона розповіла, що в міністерстві ведеться робота щодо вдосконалення програми психологічної реабілітації військових.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *