Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В облдержадміністрації підписали Меморандум про співпрацю із Міністерством у справах ветеранів України

Сьогодні відбулася зустріч голови облдержадміністрації Олега Гончарука з міністром у справах ветеранів України Іриною Фріз, яка перебуває в області з робочою поїздкою.
На зібранні, у якому взяли участь заступник міністра у справах ветеранів України Оксана Гаврилюк, заступник голови ОДА Віталій Федорів, керівники відповідних структурних підрозділів обласної державної адміністрації, представники громадських організацій учасників та ветеранів АТО/ООС, волонтерських об’єднань, йшлося про актуальність та важливість питань з реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни і членів їх сімей, формати співпраці ветеранських організацій з міністерством та органами влади на місцях задля вирішення актуальних питань.

Олег Гончарук подякув за ідею проведення такої зустрічі та зазначив, що на обласному рівні налагоджена тісна співпраця з громадськими об’єднаннями учасників АТО/ООС як для реалізації державних програм, так і виконання обласної програми підтримки сімей учасників АТО та Революції Гідності, заходів з національно-патріотичного виховання.

«Ми розуміємо важливість і гостроту питань, які стосуються учасників АТО/ООС. Тому безапеляційно підтримували ідею створення окремого міністерства, яке би мало координувати дії державних владних структур, органів місцевого самоврядування, громадських та волонтерських об’єднань. Волонтерські проекти, такі як «Бандерівський схрон», «Творча криївка», «З любов’ю в серці», «Допомагаємо Україні разом», «Франківський опір» та інші є дуже потрібними і стануть ще більш успішними, якщо отримають додаткову підтримку від міністерства»,- наголосив очільник області.

Ірина Фріз ознайомила присутніх з основними напрямками роботи Міністерства, зокрема, щодо вдосконалення законодавчого врегулювання актуальних питань ветеранів в Україні.

«Мета мого візиту – спілкування з ветеранами для визначення проблемних питань і спільного їх вирішення, поширення прикладів позитивних проектів вашої області на інші регіони нашої держави»,- розповіла міністр.

За результатами зустрічі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів України та Івано-Франківською обласною державною адміністрацією.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *