Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Державному дендрологічному парку “Високогірний”- 50

       

       
        Дендропарк загальнодержавного значення «Високогірний» в с. Бистриця Надвірнянського району був створений у 1967 році, із метою вирощування рідкісних, лікарських, екзотичних рослин та дерев. Зараз тут проростає більше 200 видів і форм деревних і чагарникових порід. Це дугласія тисолиста, модрина європейська і японська, ялиця бальзамічна, кавказька, ялина канадська, береза біла, китайська, жовта, карельська, темнокора, бук східний та багато інших цінних, рідкісних і екзотичних порід деревини. Створено 20 гектарів плодово-ягідних та лікарських плантацій. В народі дендропарк «Високогірний» називають «Лісова лабораторія», адже він приносить і буде приносити народному господарству десяток перспективних лісоутворень, цінних лікарських, плодових і декоративних деревних рослин.                                                             
   В рамках відзначення 50-річчя створення дендропарку загальнодержавного значення «Високогірний» в палаці культури Надвірнянського коледжу відбувся семінар. Урочисте відкриття  відбулося за участю начальника  обласного


управління лісового та мисливського господарства Олексія Голубчака, голови райдержадміністрації Юрія Касіянчука, голови районної ради Василя Поповича. З доповіддю про історію створення і перспективи розвитку дендропарку виступив директор ДП «Надвірнянський лісгосп» Руслан Осташук.
       «Дендропарк «Високогірний» – це наукова лабораторія та чудовий пізнавальний об’єкт для любителів природи, за яким велике майбутнє» зазначив голова райдержадміністрації, а також подякував за невтомну працю та наполегливість працівникам парку.   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *