Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Реформи стали основою для модернізації країни – Глава держави

 


 

Реформи, які проводяться у країні останні три роки, заклали основу для модернізації держави. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час пленарного засідання Шостого Міжнародного інвестиційного саміту «Сталий розвиток: енергоефективність, ресурсозбереження, екобезпека» в Донецьку.

«Ми дуже багато сьогодні заклали різних реформ, які передбачають капітальну модернізацію нашої країни», – сказав Глава держави.

За словами Віктора Януковича, без тісного зв'язку між Президентом, Кабінетом Міністрів, Верховною Радою та громадянським суспільством неможливо побудувати сильну державу.

Як підкреслив Віктор Янукович, в Україні розпочато «капітальний ремонт»: «І, звичайно, він створює незручності в нашому великому домі, в Україні. Через це проходили всі розвинуті країни, через ці незручності, через ці процеси, через ці дискусії».

«Не чекаючи, коли завершиться світова економічна криза, в 2010 році ми розпочали широку програму модернізації нашої країни, ми розпочали програму реформ», – сказав Глава держави, нагадавши, водночас, що реалізація цих реформ розрахована на тривалий час.


0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *