Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відвідали сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах

       На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки 18.10.2013 року голова райдержадміністрації  Юрій Касіянчук  з працівниками Надвірняського РЦСССДМ здійснив виїзд  в смт. Ланчин  Надвірнянського районудля зустрічі  з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.
         Відвідано 2 сім’ї , які опинилися в складних життєвих обставинах та знаходяться під соціальним супроводом фахівця із соціальної роботи. В результаті роботи ФСР  досягнуто певних позитивних результатів, зокрема:  оформлено та відновлено документи, що засвідчують особу,  надано гуманітарну допомогу одягом, взуттям, канцтоварами, продуктами харчування, допомога у підведенні  електроенергії до житлового будинку, влаштовано дитину до дитячого садка «Ромашка» в смт. Ланчин.
Під час зустрічі було також розглянуто методики для вирішення проблем сімей із дітьми, які вже напрацьовані в районі, досвід роботи з надання соціальних послуг матерям, які самостійно виховують дітей, сім’ям, які виховують дітей з особливими потребами, дітей під опікою, тощо.
      Підводячи підсумки поїздки голова райдержадміністрації відзначив: «Кожна людина, яка потребує підтримки, повинна відчувати турботу з боку держави, тому головним завданням влади є активізація роботи фахівців із соціальної роботи на оперативне виявлення сімей та осіб, які потребують підтримки».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *