Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Діти з Харківщини оздоровлюватимуться на Прикарпатті

ьогодні на Івано-Франківщину прибули 44 дитини із територіальних громад Харківщини, які перебуватимуть в оздоровчому закладі на Косівщині.

«У сьогоднішніх умовах організація відпочинку, оздоровлення дітей набуває особливої ваги. Для нас надзвичайно важливо підтримувати дітей, які прибувають на Прикарпаття оздоровлюватися із небезпечних територій нашої держави.  І зважаючи на безпекову ситуацію, дитячий відпочинок організовується надзвичайно ретельно, – зазначила заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко. – Діти із Харківщини матимуть змогу дружньою проводити час, гарно відпочивати, відчувати позитивні емоції та покращувати своє ментальне здоров’я. А також для них будуть організовані навчальні заняття, відповідно до тих класів, в яких вони здобувають освіту».

Зараз важливо опрацювати питання щодо оздоровлення дітей, які проживають в прикордонних зонах громад небезпечних прифронтових областей,  стабілізувати їх емоційний стан та надавати змогу відволіктися від переживань війни.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *