Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Команда Дія.Сіті, яку очолив заступник міністра цифрової трансформації України, зустрілася ІТ-спільнотою Прикарпаття

середу, 27 березня, відбулася зустріч команди Дія.City з ІТ-спільнотою Івано-Франківська, що стало важливою подією для обговорення перспектив співпраці та спільних зусиль для підтримки і подальшого розвитку ІТ-сфери у регіоні.

Представники Міністерства цифрової трансформації висвітлили, які умови потрібно виконати для того, щоб стати резидентами “Дія.Сіті”, які переваги отримує бізнес за участь у цьому проекті, а також яким чином можна забронювати військовозобов’язаних працівників.

Зі слів заступника міністра цифрової трансформації, відповідального за розвиток ІТ-сектору, Олександра Борнякова, “Дія.Сіті” є спеціальним правовим та податковим простором для компаній, що працюють у сфері цифрової економіки, зокрема в ІТ-галузі. Зараз у цьому податковому просторі функціонує понад 900 компаній. Він зауважив: “Усі вони отримують однакові переваги – низькі податки, гнучкість у наборі персоналу, захист інтелектуальної власності та спрощений доступ до капіталу”.

Учасниками події стали представники різних сфер, які відіграють ключову роль у цифровому розвитку регіону. Серед них – заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації CDTO Богдан Футерко, начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації облдержадміністрації Ігор Фіняк, а також представники Івано-Франківського ІТ-Кластеру.

Адженда заходу “Дія.City in Ivano-Frankivsk” включала в себе доповіді представників Міністерства цифрової трансформації України, які розглянули різноманітні аспекти співпраці, такі як оподаткування, бронювання та можливості залучення інвестицій. Також було висвітлено питання розвитку ІТ-освіти, роль бізнесу у формуванні покоління підприємців та проведена QA-сесія.

Спікерами заходу були вагомі постаті у сфері цифрової трансформації та розвитку ІТ, зокрема:

  • Олександр Борняков, заступник міністра цифрової трансформації України;
  • Наталя Денікеєва, керівниця проєктного офісу Дія.City;
  • Олексій Добронравов, лігал лід Дія.City;
  • Іуліанія Новікова, керівниця напряму онбордингу в Дія.City;
  • Денис Перевезій, юрист з бронювання у Дія.City;
  • Діана Ракус, лід освітніх проєктів в ІТ у Мінцифрі.

На завершення заходу кожен учасник отримав відповіді на актуальні запитання від Міністерства цифрової трансформації, що дозволило краще зрозуміти шляхи співпраці та можливості для розвитку ІТ-сфери.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *