Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Діти з Лисичанська Луганської області повернулися до рідних домівок

    За сприяння департаменту соціальної політики облдержадміністрації до Івано-Франківської області прибули 37 дітей з міста Лисичанськ Луганської області, які відпочивали на Прикарпатті. Особливістю такої акції є те, що діти проживали в родинах працівників соціальних установ. Вчора троє дітей, які перебували в Надвірнянському районі вирушили додому.
  Проводжали дітей родини в яких вони проживали, керівництво управління соціального захисту населення РДА, а також  ЗМІ.
 Гості перебували на Надвірнянщині протягом десяти днів, а усі родини приготували для них насичені програми відпочинку. Діти відвідали Коломийщину, Косівщину, побачили музеї та замки м. Галича,м. Яремче та інші відпочинково-туристичні місця Прикарпаття.
    Учень 5-го класу Сергій  із Лисичанська,  розповідає, що вперше подорожує Україною, раніше не доводилося їздити, тим паче так далеко. «Мені тут дуже сподобалося, люди тут привітні і щирі. Родини в яких ми проживали зустріли нас, як рідних. Та найбільше запам’ятався курорт «Буковель» бо дуже хотів  побувати тут». Хлопець висловив своє  найбільше бажання щоб закінчилась війна.    
      Як повідомив начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іван Гурмак – працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації зголосилися і прийняли трьох діток з м. Лисичанськ, Луганської області. Для них була організована програма з вивчення історії нашого гуцульського краю вони побували на гірськолижному курорті «Буковель». Школярі задоволені поїздкою до Надвірнянщини. «Думаю, діти поїдуть додому з хорошою згадкою про наш край та з любов’ю до тих людей, які їх приймали», – зауважив Іван Гурмак.

      Перед від’їздом на залізничний вокзал м. Івано-Франківська,  школярі отримали солодкі подарунки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *