Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбувся тренінг для громад “Ефективне управління ОГ” та “Спільне планування”

   

   
   12 лютого в райдержадміністрації відбулися тренінги для громад "Ефективне управління ОГ" та "Спільне планування". Тренінги проведено в рамках ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

Тренінг провела координатор проектів ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ" в Івано-Франківській області Олеся Хомин. В семінарі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький, заступник голови районної ради Іван Степник, начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят, координатори районного ресурсного центру громад Тарас Вацик та Назар Верстюк, голови сільських рад та представники громад району, що беруть участь у Проекті, а також представники Управління Державної казначейської служби, державної податкової інспекції та  реєстраційної служби управління юстиції у Надвірнянському районі.

Тренінг розпочався із знайомства із представниками громад, які розповіли про своє бачення щодо реалізації мікропроектів у своїх громадах.

Темою першого тренінгу була "Ефективне управління організаціями громад", в якому йшлося про характеристику, форми існування та можливості організацій громад, кроки їх реєстрації чи внесення змін до статутів, якщо такі громадські організації вже функціонують, як наприклад ГО «Крок» с. Молодків, що вже втілила в життя один із таких проектів. Представники громад мали змогу задати практичні питання координаторам Проекту та запрошеним представникам відділів управлінь служб району, що стосуються реєстрації організації громад, відкриття рахунків, обліку, надходження і використання коштів, створення спеціальних цільових фондів та інші актуальні питання щодо реалізації Проекту.

Темою наступного тренінгу було "Спільне планування" де присутніх ознайомили із змістом, етапами, загальними принципами планування, перевагами спільного планування.

Громади брали активну участь у проведенні тренінгів та отримали вичерпні відповіді на конкретні питання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *