До відома суб’єктів господарювання, приватних підприємців та майстрів народного промислу!
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/07/thumb_%D0%A1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%8F%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BA.jpg)
З 18 по 23 серпня 2015 року в с.Великі Сорочинці (Полтавська обл., Миргородський район) відбудеться Національний Сорочинський ярмарок.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/07/thumb_%D0%A1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%8F%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BA.jpg)
З 18 по 23 серпня 2015 року в с.Великі Сорочинці (Полтавська обл., Миргородський район) відбудеться Національний Сорочинський ярмарок.
Національний Сорочинський ярмарок – найбільший за площею, наймасштабніший, найвідоміший і найпопулярніший ярмарково-виставковий захід України. Має свою багатовікову історію, сталі традиції та динамічно розвивається. Перебуває поза політикою та слугує об'єднуючим фактором для всього суспільства.
Додаткову інформацію щодо умов участі у ярмарку можна отримати за тел.: (0532) 50-82-11, (050) 302-21-21 (Єрмакова Юлія), або на сайті: http://www.yarmorok.in.ua
Управління економічного розвитку
і торгівлі райдержадміністрації
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/07/thumb_%D0%A1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%8F%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BA.jpg)
З 18 по 23 серпня 2015 року в с.Великі Сорочинці (Полтавська обл., Миргородський район) відбудеться Національний Сорочинський ярмарок.
Національний Сорочинський ярмарок – найбільший за площею, наймасштабніший, найвідоміший і найпопулярніший ярмарково-виставковий захід України. Має свою багатовікову історію, сталі традиції та динамічно розвивається. Перебуває поза політикою та слугує об'єднуючим фактором для всього суспільства.
Додаткову інформацію щодо умов участі у ярмарку можна отримати за тел.: (0532) 50-82-11, (050) 302-21-21 (Єрмакова Юлія), або на сайті: http://www.yarmorok.in.ua
і торгівлі райдержадміністрації
0 Коментарі