Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робоча нарада з підготовки та організації заходів щодо відзначення в районі Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

  

  
31 липня заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук провів нараду з питань підготовки до відзначення у районі Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України. Попередньо обговорено склад організаційного комітету та план основних організаційно-масових заходів, які проводитимуться у районі до цих державних свят. Так, зокрема, 23 серпня планується проведення церемонії урочистого підняття Державного прапора на майдані Шевченка, виступи керівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості, флеш – моб «Єдина Україна»,молодіжна патріотична акція «Почесна варта Говерли».
24 серпня: урочистості до Дня Незалежності, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадськості та духовенства, нагородження волонтерів, учасників АТО, добровольців та святковий концерт.
Також на базі Надвірнянського коледжу планується проведення круглого столу за участі делегацій міст Крнов (Чехія), Пруднік (Польща), Нортхайм (Німеччина).   

Наступне засідання відбудеться 11 серпня о 10.00.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *