Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До відома військовослужбовців звільнених у запасВ рамках проекту «Україна – Норвегія» з реалізації програми «Професійна перепідготовка звільнених у запас кадрових військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур, членів їх сімей та сприяння їх працевлаштуванню», Івано- Франківський національний технічний університет нафти і газу планує проводити перепідготовку офіцерів запасу
 


На 3-місячних курсах (500-годинна програма, режим занять – 5- 6 днів на тиждень (6-8 годин на учбовий день), буде здійснена перепідготовка за напрямком: «Енергетичний менеджмент».

Слухачами курсів на безкоштовній основі можуть стати: військовослужбовці, ЗСУ, СБУ, ДПСУ, НГУ, які звільнені за вислугою років, за віком, за власним бажанням, за сімейними обставинами, по закінченні контракту, за станом здоров'я і у зв'язку з організаційно-штатними заходами не раніше 7-ми років (на день подання документів), і військовослужбовці, заплановані на звільнення у поточному році, а також їх дружини (чоловіки), їх дорослі діти, які мають спеціальну середню або вищу освіту. Термін служби військовослужбовця у силових структурах має бути не менше, як п'ять років, без врахування терміну навчання у вищому навчальному закладі. Граничний вік учасника проекту 50 років. Всього до складу учбової групи може входити не більш ніж ЗО % членів сімей військовослужбовців.

Для вступу подати:

•    заяву на ім'я керівника проекту Карпаша Олега Михайловича – проректора з наукової роботи ІФНТУНГ;

•    фото 3×4;

•    копію документа про освіту;

•    направлення з військкомату встановленої форми – МОУ № 147/9-2114 від 28.05.93 р. (для звільнених у запас (відставку);

•    довідку з військової частини про планові терміни звільнення (для запланованих до звільнення);

•    ксерокопію 1-6 сторінок посвідчення або військового квитка військовослужбовця запасу.

Менеджер з набору слухачів по Івано-Франківської області: Фільцагін Дмитро Геннадійович, тел.: (0342) 58-86-40, 0997456794, е- таіі: filcagin@bk.ru.

76008, м. Івано-Франківськ, вул. Пасічна 38/1.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *