Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулась нарада з питань мобілізації

Керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк провів нараду із завідувачами секторів мобілізаційної роботи райдержадміністрацій

Питання, які розглядалися впродовж наради, стосувалися проведення VI черги часткової мобілізації на території області та роботи місцевих органів влади з розміщення й укомплектування рот і загонів оборони.

Увагу учасників наради зосереджували на важливості усунення недоліків проведення мобілізаційних заходів, особливо у Косівському та Верховинському районах. Саме там на сьогоднішній день показники призову на службу до підрозділів Збройних Сил України для захисту держави на східних кордонах є найнижчими.

Завідувачам секторів мобілізаційної роботи у 10-денний термін доручили скласти детальні плани розміщення на територіях районів рот і загонів оборони. Представники влади на місцях повинні подбати, як організувати їх перебування у холодну пору року, налагодити процес харчування, забезпечити транспортом тощо. Роти і загони оборони, як пояснили на нараді, мають бути створені на випадок погіршення ситуації в державі. До їх складу входитимуть ті, кого не мобілізували на Схід.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *