Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ДПІ в Надвірнянському районі інформує

 Увага новий електронний сервіс „Податковий асистент”

 Увага новий електронний сервіс „Податковий асистент”

Новий онлайн-сервіс „Податковий асистент”, запропонований ДПС України, -ще одна перевага й додаткова підтримка для підприємців, які здають звітність в електронному вигляді. У процесі індивідуального листування через Інтернет, здійснюючи моніторинг господарської діяльності платників податків, ДПС України вкаже підприємцеві на недоліки й помилки у звітності. Таким чином, платник податків зможе їх самостійно усунути ще до офіційного її подання. При цьому гарантується не тільки зниження податкових ризиків, а й цілковита конфіденційність спілкування. .
Виправлення розбіжностей у звітності вже на початку її складання забезпечуватиме якість. Платник одночасно зможе одержати дві послуги-безоплатний аудит і достовірну інформацію з першоджерела.
Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю

Мінімальні ціни на алкоголь зростуть
З 25 листопада цього року мінімальна роздрібна ціна становитиме  не менше 28,5 грн. за півлітрову пляшку сорокаградусної горілки, а на коньяк в залежності від «зірковості» – 38,9-49,4 грн.
 На більшість алкогольних напоїв мінімальні ціни зростуть як в роздрібній так і в оптовій мережі. Так, роздрібна ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100% спирту становитиме 142,5 грн. (сьогодні – 130,5 грн.), оптова відпускна ціна – 96,18 грн. проти діючої – 88,5 грн. Такі зміни передбачені постановою Кабінету Міністрів від 07.11.2012 № 1017, яка  набере чинності з 25.11.2012. Також, зазначеним документом передбачено другий етап підвищення цін на алкогольні вироби на 5,6 відсотків з 1 березня наступного року.
 У разі торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від мінімально встановлених, законодавство передбачає застосування штрафних санкцій не менше 5 тис.грн.
Увага „гарячі лінії” в ДПІ
В ДПІ у Надвірнянському районі 26 листопада 2012 року з 11.00 до 12.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» зі збору та узагальнення пропозицій щодо вдосконалення функціонування податкової системи та діяльності ДПІ у Надвірнянському районі.
На питання платників податків відповідатиме начальник інспекціїГнатюк Василь Петрович. Телефон «гарячої лінії» – (03475) 2-43-22.
 
В ДПІ у Надвірнянському районі 29 листопада 2012 року з 11.00 до 12.00 год. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців» з начальником відділу оподаткування фізичних осіб Багрійчук Світланою Богданівною, за телефоном – (03475) 2-22-79.
  
Про вдосконалення податкового законодавства
Така тема зустрічі керівництва податкової інспекції з начальником відділу економіки Надвірнянської РДА Василем Уніятом, підприємцями, представниками громадських організацій, підприємств.
Василь Гнатюк повідомив, що проходить дальше реформування податкової служби, яке зорієнтоване перш за все на спрощення системи адміністрування податків. Платники податків можуть отримати безкоштовно ключі електронних цифрових підписів в акредитованому Центрі у м.Івано-Франківськ. За час роботи Центру 128  платників податків Надвірнянського району отримали ці ключі. Маючи ключі електронного цифрового підпису, можна листуватися з податковою інспекцією через Інтернет. Сьогодні податкова служба працює над створенням „Електронного кабінету платника податків”, який дасть змогу надавати дистанційні податкові послуги в режимі реального часу. Це значно скоротить витрати робочого часу на адміністрування податкових процедур як підприємців, так і наших працівників .
         Він проінформував присутніх про податкові сервіси для платників податків, зокрема „Пульс податкової”, який забезпечує зворотній зв”язок податкової служби з платниками податків.
         Василь Петрович ознайомив з роботою Центру обслуговування платників податків та послугами, які надаються податковою службою.
         Перший заступник начальника інспекції Мирослава Гринчук ознайомила з актуальними питаннями щодо оподаткування податком на прибуток підприємств, спрощеною системою оподаткування тощо.
Повідомила, що за 10 місяців поточного року проведено лише 12 планових перевірок, 18у минулому році.. При цьому донараховано 1897 тис.грн. проти 985 тис.грн. за аналогічний період минулого року. Проведеними спільними перевірками з іншими контролюючими органами виявлено 128 неоформлених найманих працівників. Під час розгляду адміністративних справ укладено 57 трудових договорів та легалізовано заробітної плати в сумі 60,8 тис.грн.,  25 суб”єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності.
Василь Гнатюк наголосив, що проводиться збір та узагальнення пропозицій щодо вдосконалення функціонування податкової системи. Свої пропозиції, зауваження можна залишити у скриньці в Центрі обслуговування платників податків або надіслати на єдиний веб-портал ДПС України.
Учасники зустрічі відмітили позитивні зміни в діяльності податкової служби та внесли пропозиції з вдосконалення податкового законодавства для підтримки розвитку бізнесу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *