Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбув семінар-навчання голів місцевих рад    20. 11. 2012 року в залі засідань РДА відбувся семінар-навчання голів місцевих рад, який вели заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату РДА Михайло Тимчишин і заступник керівника апарату виконавчого комітету районної ради Ігор Писклинець.
  
 З першого питання "Про стан виготовлення актів на право користування земельними ділянками в дошкільних навчальних закладах",- заступник начальника відділу освіти РДА Олег Ковальчук.
Питання  "Про стан готовності виконавчих органів сільських, селищних та міської рад до реалізації положень частин 2 та 3 статті 12 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» ( в частині складання актових записів цивільного стану в електронному вигляді).
     Про дотримання чинного законодавства при державній реєстрації актів цивільного стану виконкомами сільських та селищних рад району",- доповідала Марія Гураш –  начальник відділу ДРАЦС.
   З питання "Про порядок надання інформації з питань цивільного захисту населення і територій на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру",- доповідав В. Рахінський – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення РДА.
     Начальник служби в справах дітей РДА Марія Сметанюк повідомила "Про відзначення 23-ї річниці ратифікації Конвенції ООН про права дитини.".
 "Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення",- доповідала  Г.Янчук – спеціаліст  районного відділу статистики з питань перепису населення.
 
 Начальник юридичного відділу апарату РДА Олексій Госедло доповідав з питання "Про дотримання чинного законодавства у прийнятті рішень виконавчими комітетами місцевих рад району".
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *