Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Духовна проща до Меджугор’я

  

  

Товариство «Агапе – Божої Любові» м. Надвірної уже другий рік поспіль організовує з паломницькими центрами духовні прощі до Меджугор’я (Боснія і Герцоговина), де 34 роки тому і до сьогодні є появи Божої Матері візіонерам. На сьогодні Меджугор’є це всесвітній паломницький центр для християн, куди вони з’їзжаються з різних країн. В часі війни у Юголавії, в радіусі 30км. Меджугор’я, війна майже не зачепила цю територію. А літак який летів бомбити Меджугорє, льотчик не зміг бачити дану територію.
   
У Меджугор’ї українські групи паломників моляться за мир в Україні. Їх духовно та молитовно, морально підтримують паломники інших країн, цікавляться станом миру і війни у нашій країні. Богородиця закликає людей до миру і молитви. У Меджугор’є зустрічали не тільки італійців, поляків, словенів та ін., але корейців, індійців, китайців, африканців. Так група байкерів у складі 60 осіб на мотоциклах відвідала Меджугор’є, висповідалась,запричащалась, молилась на вервиці і подорожувала далі. Багато людей моляться, навертаються до Бога та оздоровлюються від різних хворіб, про що дають свідчення. Прочани у прощу беруть з собою також і дітей. Так цього року мама взяла з собою двохрічну дитину.
Люди з великим духовним піднесенням та оновлені повертаються з прощі Меджугор’я, розказують та свідчать про цей Марією вибраний край. Запрошують тих хто ще не був, відвідати це святе місце.
Агапівці та зацікавлені люди надвірнянщини відвідали Меджугор’є, а також відпочинкові місця, зокрема відпочивали на Адріатичному морі у сусідній Хорватії (міста Спліт, Дубровнік, Макарська), відвідали столицю Австрії – Відень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *