Олексій Павленко: Українські аграрії налагодять прямі зв’язки з американськими інвесторами
У ході зустрічі з заступником Міністра сільського господарства США Алексіс Тейлор Олексій Павленко зазначив: «США завжди були надійним діловим партнером України і одним із найбільших іноземних інвесторів в економіку нашої держави, зокрема – в аграрний сектор.
Ми цінуємо вашу підтримку в ці складні для нас часи. Ми розуміємо важливість розвитку аграрного сектору для нашої економіки. У зв’язку з цим ми робимо все можливе для здійснення термінових економічних реформ, створення прозорого і передбачуваного бізнес-клімату та сприятливих інвестиційних умов в Україні».
Міністр поінформував про пріоритетні напрямки реформ в країні та галузі: «Наші пріоритети на даний час охоплюють такі питання, як податкова реформа, захист приватної власності та гарантування дотримання прав інтелектуальної власності, а також боротьба з корупцією, дерегуляція та сприяння економічному зростанню».
Для захисту іноземних інвесторів на початку цього року було створено Національну інвестиційну раду, котра повинна активізувати розвиток інвестиційного потенціалу України, збільшити обсяги іноземних інвестицій, поліпшити інвестиційний клімат та забезпечити захист прав інвесторів. Україна лишатиметься надійним партнером і одним із лідерів у сфері забезпечення світової продовольчої безпеки.
«Ми сподіваємося продовжити розвиток взаємовигідного партнерства з американськими сільськогосподарськими компаніями, а також відкриття спільних підприємств і залучення американських інвестицій у виробничі потужності і сучасні технології» – додав він. «Водночас ми хотіли б звернути вашу увагу на складність ситуації в українському сільськогосподарському секторі внаслідок надзвичайно високої вартості кредитів і втрати зовнішніх ринків для українських сільськогосподарських продуктів. Це так само впливає і на американські компанії, що працюють на українському ринку тривалий час. У зв’язку з цим ми були б вдячні за вашу допомогу у відновленні діяльності в Україні американських спеціалізованих експортно-кредитних установ (OPIC, ЕксІмбанк США, USTDA)».
0 Коментарі