Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Навчальний візит

 Бібліотекарі району продовжують вивчати досвід своїх колег, відвідуючи книгозбірні під час навчальних візитів. 14 липня з таким черговим візитом «Вчимося у колег» відвідали Назавизівську, Тисменичанську, Каміннецьку, Волосівську сільські бібліотеки-філії.

 Бібліотекарі району продовжують вивчати досвід своїх колег, відвідуючи книгозбірні під час навчальних візитів. 14 липня з таким черговим візитом «Вчимося у колег» відвідали Назавизівську, Тисменичанську, Каміннецьку, Волосівську сільські бібліотеки-філії.

Назавизівська бібліотека-філія (завідувач Світлана Лещенко) займає дві невеликі кімнати у будинку культури, тісно співпрацює із місцевою школою, сільською радою, громадськістю села. В бібліотеці проведено ремонт.
Тисменичанська сільська бібліотека-філія одна з кращих в районі. Тут проводиться активна культурно-просвітницька діяльність, використовуються новітні технології. Завідувач бібліотекою Галина Кушнірчук, бібліотекар Любов Іванчук працівники творчі, ініціативні, користуються авторитетом в сільської громади.

Колеги відвідали Каміннецьку бібліотеку-філію (завідувач Галина Волошин), яка займає дві кімнати у будинку культури. Користувачі люблять свою бібліотеку: зустріли гостей хлібом, сіллю, гарними віршованими привітаннями;

в коридорі розмалювала веселково стіну Настя Волошин, а юні художники іншу прикрасили своїми малюнками. Перед бібліотекарями виступив сільський голова Андрій Федорович, який розповів про село (1200 жителів), інфраструктуру, здобутки і проблеми. Андрій Михайлович господар добрий, дбає, щоб скрізь був порядок, доклав чимало зусиль для проведення ремонтів у клубі, бібліотеці. Завідувач бібліотекою Галина Волошин провела мультимедійну презентацію про роботу бібліотеки.
Волосівська бібліотека-філія (завідувач Наталія Хабайлюк) знаходиться у приміщенні будинку культури. Бібліотека активно і творчо співпрацює з будинком культури (директор Андрій Угринчук, художні керівники Ігор Чернець та Дмитро Кушнірчук), про що свідчить чудовий літературно-музичний вечір «Ми надія твоя, Україно» , який після ознайомлення з бібліотеко, відвідали не лише бібліотекарі, але й жителі села. У дійстві взяли участь і діти, і молодь, і дорослі. Надзвичайно зворушливо пройшов захід, зачепив струни душі всіх присутніх, утвердив в думці, що ми всі одна сім»я, одна родина і ніякі злі сили не здолають Україну. Від візиту у всіх залишились гарні враження і теплі спогади.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *