Дитяча праця та її трудові аспекти
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/02/%D0%A6%D0%97-%D0%94%D0%B8%D1%82%D1%8F%D1%87%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%8F-%D1%82%D0%B0-%D1%97%D1%97-%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D0%B0%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8.JPG)
З метою підвищення рівня інформування незайнятого населення з питань запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці в Надвірнянському районному центрі зайнятості відбувся семінар з питань запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/02/%D0%A6%D0%97-%D0%94%D0%B8%D1%82%D1%8F%D1%87%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%8F-%D1%82%D0%B0-%D1%97%D1%97-%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D0%B0%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8.JPG)
З метою підвищення рівня інформування незайнятого населення з питань запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці в Надвірнянському районному центрі зайнятості відбувся семінар з питань запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці.
В заході взяли участь безробітні, загальною чисельністю 14 осіб.
Провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк розпочала захід з того, що проблема неповнолітніх, які бажають працевлаштуватися, значно перевищує кількість офіційних робочих місць і законодавство жорстко регламентує використання праці дітей.
Головний юрисконсульт Назарій Грицюк, який був запрошений на семінар проінформував присутніх про основні види дитячої праці в Україні, а це: виснажлива й надмірно тривала праця дітей у домашньому господарстві, робота у промисловості, в установах та організаціях, робота у сімейному бізнесі, яка перебуває поза громадським та державним контролем, робота на вулиці у несприятливих погодних умовах, часто— у несприятливому соціальному оточенні та про найгірші форми дитячої праці – використання дітей у злочинній діяльності, проституції, секс-бізнесі, жебракуванні тощо.
На семінарі відбулось жваве обговорення тематики експлуатації дитячої праці, адже в кожного є діти, про яких піклуються батьки. У формі дискусії безробітні змогли поділитися своїми проблемами з даної постановки питання. Фахівець наголосила, що дитячою працею не вважається: участь дітей у виконанні деяких видів легких робіт, наприклад, допомога батькам у родинних і домашніх справах, трудова діяльність підлітків протягом кількох годин до чи після шкільних занять, а також під час канікул, щоб заробити на кишенькові витрати.
Загальний висновок, який був зроблений після завершення заходу основної частини мав педагогічно-виховний та суспільний зміст, адже допомога батькам розглядається, як елемент виховання хлопчиків та дівчаток, а також як спосіб набування професійних базових навичок і вміння адаптуватися в суспільстві.
З метою підвищення рівня інформування незайнятого населення з питань запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці в Надвірнянському районному центрі зайнятості відбувся семінар з питань запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці.
В заході взяли участь безробітні, загальною чисельністю 14 осіб.
Провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк розпочала захід з того, що проблема неповнолітніх, які бажають працевлаштуватися, значно перевищує кількість офіційних робочих місць і законодавство жорстко регламентує використання праці дітей.
Головний юрисконсульт Назарій Грицюк, який був запрошений на семінар проінформував присутніх про основні види дитячої праці в Україні, а це: виснажлива й надмірно тривала праця дітей у домашньому господарстві, робота у промисловості, в установах та організаціях, робота у сімейному бізнесі, яка перебуває поза громадським та державним контролем, робота на вулиці у несприятливих погодних умовах, часто— у несприятливому соціальному оточенні та про найгірші форми дитячої праці – використання дітей у злочинній діяльності, проституції, секс-бізнесі, жебракуванні тощо.
На семінарі відбулось жваве обговорення тематики експлуатації дитячої праці, адже в кожного є діти, про яких піклуються батьки. У формі дискусії безробітні змогли поділитися своїми проблемами з даної постановки питання. Фахівець наголосила, що дитячою працею не вважається: участь дітей у виконанні деяких видів легких робіт, наприклад, допомога батькам у родинних і домашніх справах, трудова діяльність підлітків протягом кількох годин до чи після шкільних занять, а також під час канікул, щоб заробити на кишенькові витрати.
Загальний висновок, який був зроблений після завершення заходу основної частини мав педагогічно-виховний та суспільний зміст, адже допомога батькам розглядається, як елемент виховання хлопчиків та дівчаток, а також як спосіб набування професійних базових навичок і вміння адаптуватися в суспільстві.
0 Коментарі