Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Нарада з авторепевізниками


     Голова районної державної адміністрації Юрій Касіянчук провів нараду з авторепевізниками пасажирських перевезень за маршрутом Надвірна – Івано-Франківськ.


     Голова районної державної адміністрації Юрій Касіянчук провів нараду з авторепевізниками пасажирських перевезень за маршрутом Надвірна – Івано-Франківськ.
В нараді взяли участь начальник управління економіки РДА Василь Уніят, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Андрій Креховецький, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Тарас Дем’янчук, заступник міського голови Василь Василенко та представники засобів масової інформації району.  Зустріч з головою РДА ініціювали самі перевізники, яких не влаштовує рішення сесії міської ради про перенесення автостанції з  вул. Княгині Ольги (напроти пошти) на АС-1 (вул. Рамішвілі). Перевізники мотивують, що це перш за все принесе незручності для пасажирів: буде затрачатися час, збільшиться оплата  за проїзд.
         Голова РДА закликав обидві сторони знайти спільний консенсус, але не стояти на місці без руху та дій: «Ми повинні починити зміни з себе, якщо хочемо йти до Європи, до євростандартів».
         В даному випадку перевізникам та міській раді необхідно прийняти таке рішення, яке б влаштувало і одну, і другу сторони, і третю – пасажирів. Прикриваючись турботою про пасажирів, не слід гнатися за «довгим карбованцем». Ні для кого не секрет, що маршрутки переповнені, водії дозволяють собі некоректне поводження з пасажирами пільгових категорій. При їзді перевищують швидкість, розмовляють по мобільному телефону і навіть курять, а про низькоякісну музику не раз згадувалося.
Юрій Касіянчук чітко прокоментував свою позицію: « Нам необхідно поважати рішення міської влади, тим більше, що воно є законним. Ніхто нічого незаконного в районі робити не буде, але потрібно виконувати рішення. На ринку перевезень залишаться самі працьовиті, культурні, дисципліновані і законослухняні перевізники».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *