Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Екскурсія в сферу зеленого туризму

        Місто Яремче – одне з місць на Прикарпатті, де мешканцями краю особливо дбайливо зберігаються народні звичаї й традиції, з якими гості міста можуть ознайомитися як під час святкування релігійних та народних свят, так і у звичайні дні, відвідавши місцеві сувенірні базари, де можна придбати вироби майстрів гуцульських ремесел – різьблення по дереву, вишивки, виготовлення виробів з овечої вовни.Також туристів у Яремче гостинно зустрінуть безліч баз відпочинку та пансіонатів, готелів і туристичних комплексів, вілл і котеджів, приватних садиб і гостинних дворів.«Зелений туризм» – це відпочинок у приватних господарствах сільської місцевості, цікавої туристичними об’єктами. Сфера туризму на сьогоднішній день є однією з процвітаючих галузей малого і середнього бізнесу і потребує великої кількості працівників робітничих професій.
       Саме з метою ознайомлення з розвитком зеленого туризмуНадвірнянським районним центром зайнятості 26 листопада для учнів Надвірнянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, які навчаються професії «агент з організації туризму», проведено професіографічну екскурсію в готельний комплекс «Станіславський».Готель «Станіславський» розташований в мальовничому куточку м. Яремче, на березі річки Прут, в оточенні вічнозелених лісів та могутніх гір. Це готель європейського класу з комфортабельними номерами і просторими красивими холами. Більшість номерів в готелі з балконами.
В екскурсії взяли участь педагог-організаторміжшкільного навчально-виробничого комбінату Тетяна Гнатюк та вчитель з професійного навчання  Тетяна Угринюк зі своїми вихованцями групи «агент з організації туризму».
В готелі нас зустріла старший адміністратор Ірина Кропивницька, яка і провела екскурсію, з якої школярі почерпнули багато цікавого та корисного для себе та для своєї майбутньої професії. Адміністратор ознайомила присутніх з
історією створення готелю, професійним складом працівників, вимогами  до професійної компетенції  працюючих.
       Головний спеціаліст відділу надання соціальних послугНаталія Андрійович зауважила, що професія «агент з організації туризму» є дуже актуальною  для Прикарпатського регіону.
Учні отримали нові враження, збагатили свій життєвий досвід, змогли «приміряти» себе у майбутньому на робочому місці.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *