Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 листопада 2014 року

Головне управління статистики інформує. Загальна сумазаборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) порівняно з 1 жовтня 2014р. зменшилась на 2,2 млн.грн. (на 14,9%) і на           1 листопада п.р. становила 12,9 млн.грн., або 0,6% суми заборгованості по державі. Таке зменшення відбулося головним чином за рахунок економічно активних підприємств, де борг скоротився на 25,4%.
Основна частина боргу утворена підприємствами міста Івано-Франківська (8,4 млн.грн., або 65,4% від загальної суми по області), Коломиї (1008,9 тис.грн. і 7,8%, відповідно) та Калуша (824 тис.грн. і 6,4%). Серед районів обсяги заборгованості були в межах від 6 тис.грн. у Галицькому районі до 579 тис.грн. у Долинському.
Станом на 1 листопада 2014р. відсутня заборгованість із виплати заробітної  плати на підприємствах Болехівської, Яремчанської міських рад, Богородчанського, Рожнятівського і Тлумацького районів.
Серед міст і районів області, крім Городенківського, Калуського та Рогатинського, увесь борг із виплати заробітної плати утворено економічно активними підприємствами. Порівняно з 1 жовтня п.р.зменшення заборгованості перед працівниками зазначеної категорії підприємстввідбулось у більшості міст та районів області (крім м.Коломиї): від  11,8% у м. Івано-Франківську до 89,1% у Галицькому районі. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *