Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Фахівці Надвірнянського районного центру зайнятості вчать писати резюме

    Одним із способів сприяння працевлаштуванню незайнятого населення є участь безробітних у інформаційних семінарах з техніки пошуку роботи.

    Одним із способів сприяння працевлаштуванню незайнятого населення є участь безробітних у інформаційних семінарах з техніки пошуку роботи.
Так, 22 січня 2015 року для безробітних, які перебувають на обліку в Надвірнянському РЦЗ, був  проведений черговий семінар "Підготовка резюме". 
Учасники заходу ознайомилися з видами резюме, основними розділами, правилами та порадами щодо складання і використання резюме під час пошуку роботи. Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Уляна Півторанюк розповіла з яких розділів складається даний документ.  «Неможливо створити перше враження вдруге. Тому у Вас є один шанс досягти успіху за допомогою резюме в той момент, коли його читають вперше» – зробила акцент спеціаліст. Безробітні дізнались, як краще скласти ефективне резюме, як спілкуватись з роботодавцем по телефону та як успішно пройти співбесіду.
   Фахівець служби зайнятості наголосила, що тільки особиста активність людини може стати запорукою досягнення успіху і на конкретних прикладах розвіяла міфи, що існують в суспільстві про працевлаштування. Наприклад, однією з помилкових є поширена думка про те, що в наш час знайти гарну роботу неможливо. Звісно, знайти хорошу роботу завжди було важко, але кваліфіковані фахівці потрібні в усі часи. «Немає вакансії сьогодні – вона з`явиться завтра» – оптимістично вела бесіду спеціаліст.
Але успіх при працевлаштуванні залежить насамперед від бажання самої людини знайти роботу. Під час групових дискусій безробітні відпрацювали навики спілкування та проаналізували різні ситуації, які виникають при пошуку роботи.
    Фахівець служби зайнятості висловила сподівання, що нові знання та навички, отримані під час семінару, допоможуть кожному учаснику впевненіше відчувати себе на ринку праці та обрати власну стратегію пошуку роботи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *