Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В районі реалізовується ІІІ фаза проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду”

       
22 січня в районі відбулися перші діалоги з громадами в рамках реалізації  ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

       
22 січня в районі відбулися перші діалоги з громадами в рамках реалізації  ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».
За підсумками конкурсного відбору проекту в Івано-Франківській області обрано 8 цільових районів та 32 населені пункти (по 4 в кожному),  які братимуть участь у його ІІІ фазі.
Від Надвірнянського району в проекті беруть участь Зеленська, Пасічнянська, Молодківська та Гаврилівська сільські громади. Резервними вибрано Саджавську та Гвіздську сільські ради.

Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» спрямований на створення сприятливого середовища для довгострокового соціально-економічного розвитку на місцевому рівні, шляхом розвитку місцевого самоврядування та підтримки ініціатив місцевих громад на всій території України. На даний час  облдержадміністрацією розроблено проект  Регіональної цільової програми впровадження в області ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». На 2015-2018 роки. Фінансове забезпечення заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного, місцевих бюджетів та інших джерел у т. ч. коштів громад та проекту.
У районному бюджеті на 2015 рік для співфінансування проектів громад  передбачено 220,0 тис.грн.  Також сільські ради  планують передбачити у місцевих бюджетах кошти для реалізації проектів.
Частка громад у реалізації проектів складатиме не менше 5% від вартості мікропроектної пропозиції.
Наступні тренінги з представниками громад, щодо реалізації проекту та Форум місцевого розвитку
Надвірнянського району планується провести у лютому 2015 року.

Контактними особами для сприяння  реалізації проекту громадами району  визначені.
Від райдержадміністрації: Вацик Тарас Михайлович – завідувач сектору розвитку інфраструктури управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації;
Від районної ради: Верстюк Назарій Володимирович – прикладний спеціаліст Фонду комунального майна району.
Довідково:
В реалізації першого етапу проекту, який завершено  до 1 червня 2010 року  взяли участь п’ять громад району, які реалізували шість мікропроектних пропозицій по впровадженню енергозберігаючих заходів в освітніх та дошкільних навчальних закладів на загальну суму 834,1  тис. грн., в т. ч. залучено коштів ПРООН – 434,9 тис. грн., 292,4 тис. грн. – коштів районного бюджету та 106,8 тис. грн. – коштів громад.
За сприянням консультантів проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" проведено ряд навчальних семінарів та діалогів та нарад для громад району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *