Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Фотолюбителів Прикарпаття запрошують взяти участь у найбільшому фотоконкурсі пам’яток культури

Із 1 жовтня розпочинається проведення української частини міжнародного конкурсу “Вікі любить пам’ятки”. Приймаються фото пам’яток архітектури, історії, містобудування, садово-паркового мистецтва. Триватиме конкурс до 31 жовтня, а до першого грудня в кожній країні відберуть найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі.

Мета проєкту — зібрати світлини пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Це робиться для того, щоб привернути увагу до стану збереженості об’єктів нерухомої спадщини України та представити їхню неповторність і різноманіття у найбільшій онлайн-енциклопедії світу.

З безпекових міркувань завантажувати можна лише світлини та відео, що були зроблені до 30 червня 2023 року. Заохочується завантаження власних фото та відео архівів, сканів власних світлин, зроблених на фотоплівку тощо.

Конкурс є вкрай важливим, оскільки через широкомасштабне вторгнення Росії в Україну сотні пам’яток були зруйновані й багато з них не підлягають відновленню. Кожна світлина має цінність, адже зберігає пам‘ять про культурну спадщину України.

Як взяти участь читайте на сайті конкурсу: http://wlm.photo

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *