Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Людмила Сірко: Для медичних фахівців інтернатних установ системи соціального захисту населення області провели важливий семінар

Сьогодні на базі Делятинського психоневрологічного інтернату відбувся семінар-навчання для медичних працівників інтернатних установ системи соціального захисту населення області.

У заході взяли участь заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, заступниця директора департаменту соціальної політики ОДА Уляна Миронюк, заступниця директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Галина Сеник та співробітники регіонального представництва Уповноваженого з прав людини ВРУ в Івано-Франківській області та обласного клінічного центру паліативної допомоги.

«Особливо у військовий час ми повинні оновлювати знання, ділитися необхідним досвідом щодо вирішення проблемних питань закладів системи соціального захисту населення. Сьогодні наші соціальні партнери, а це – працівники обласного центру паліативної допомоги, представники уповноважених з прав людини, надають необхідні знання щодо важливих послуг медичного та соціального характеру для наших працівників, які працюють у вісьми інтернатних закладах нашої області, де проживають майже 1150 підопічних. Ці важливі заняття проводилися для медиків п’яти прикарпатських інтернатних установ системи соціального захисту населення області», – зазначила Людмила Сірко.

Посадовиця розповіла, що під час семінарського заняття медичні фахівці отримали важливі знання щодо догляду за ліжкохворими підопічними в інтернатних установах системи соціального захисту, ведення медичної документації та необхідні рекомендації щодо надання медичних і соціальних послуг.

Також сьогодні бригада КНП «Обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» провела практичне заняття щодо надання першої долікарської допомоги для працівників інтернатних установ системи соціального захисту.

Перебуваючи у Делятинському психоневрологічному інтернаті, Людмила Сірко, ознайомилася з умовами проживання його підопічних.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *