Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Гірські рятувальники з Прикарпаття вчились у польських колег надавати допомогу потерпілим в горах

У рамках проекту транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру» з 12 по 15 грудня в Підкарпатському воєводстві Республіки Польща відбувся спільний українсько-польський тренінг гірських рятувальників.
У його роботі брали участь працівники спеціалізованої пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС України в області, з польської – працівники та добровольці Бещадської групи ГОПР. Під час даного заходу відбулися навчання із надання першої кваліфікованої допомоги потерпілим у гірській місцевості.

Основна увага під час тренінгу приділялася основним принципам надання першої домедичної допомоги: огляду місця пригоди, проведення первинного огляду постраждалих з наданням першої допомоги. Також було відпрацьовано проведення серцево-легеневої реанімації, порядок надання допомоги при шокових та невідкладних станах, кровотечах, травмах. Зважаючи на специфіку роботи гірських пошуково-рятувальних підрозділів, акцентувалося й першій допомозі при обмороженнях та невідкладних станах, викликаних гіпотермією.

За результатами пройденої тренінгової програми були проведені підсумкові маневри, на яких було практично та комплексно відпрацьовано всі набуті в процесі даного заходу вміння та навички.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *