Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У пошуках роботи – до служби зайнятості

На Івано-Франківщині з початку року 8,8 тис. роботодавців співпрацювали з обласною службою зайнятості. Посилення співпраці з роботодавцями сприяло збільшенню кількості вакансій, поданих до служби зайнятості області, до 50,5 тис. одиниць, з них 45,3 тис. укомплектовано.
Протягом 11 місяців цього року за сприяння служби зайнятості працевлаштовані 45,1 тис. осіб. Зокрема, на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування взято на роботу 632 особи. Крім того, за сприяння служби зайнятості 61 безробітний став підприємцем, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи.

Набували нових професій та підвищували кваліфікацію 6,7 тис. осіб. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 10,3 тис. громадян.

Станом на 1 грудня кількість зареєстрованих безробітних становила 7,9 тис. осіб, з яких 7 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у листопаді 2019 року становив 3331 грн (у листопаді 2018 року – 2360 грн).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *