Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України в області

Під головуванням начальника головного управління ПФУ в області Надії Павлюк відбулося засідання колегії територіального підрозділу ПФУ в області.
У її роботі взяли участь заступник голови-виконавчий директор обласного об’єднання організації роботодавців Василь Скригунець, керівники структурних підрозділів головного управління та начальники відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) фонду в області.

Обговорювалися підсумки роботи головного управління ПФУ в області за 10 місяців цього року, ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, дотримання норм законодавства при здійсненні прийому та обслуговуванні громадян, результатів перевірок щодо додержання вимог законодавства органами фонду під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій за I півріччя 2019 року тощо.

Під час колегії заступник начальника головного управління Роман Берчак зазначив, що головним управлінням фонду в області забезпечено стабільне фінансування та виплату пенсій для 351,5 тис. пенсіонерів, у тому числі 11,3 тис. пенсіонерів з числа військовослужбовців та інших силових структур. Протягом 10 місяців цього року призначено 11 тис. нових пенсій (10,6 тис. «цивільних» і 0,4 тис. «військових») та проведено 15,7 тис. перерахунків, в тому числі 7 тис. відповідно до ч. 4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та 2 тис. – пенсіонерам-військовослужбовцям.

Середній розмір пенсій станом на 1 листопада склав 2581,28 грн, в тому числі «цивільних» пенсіонерів 2510,44 грн, а «військових» – 4716,32 грн.

Загальні видатки на пенсійні та інші заплановані виплати за 10 місяців 2019 року склали 9645,1 млн грн що на 2 млрд 467,2 млн грн, або на 34,4 % більше, ніж за відповідний період минулого року. На пенсійні виплати та допомогу на поховання спрямовано 9 млрд 105 млн грн. Інші видатки склали 540,1 млн грн із них: 374,2 млн грн – кошти на виплату житлових субсидій, 51,5 млн грн – оплата послуг з виплати та доставки пенсій і грошової допомоги та 114,4 млн грн – адміністративні видатки.

Загальні доходи бюджету Пенсійного фонду України в області за 10 місяців 2019 року склали 9 млрд. 267,45 млн грн в тому числі кошти Державного бюджету України – 5 млрд 541,59 млн грн.

Головним управлінням внесено на погодження 12 економічно-активним боржникам графіки погашення боргів на суму 4,4 млн грн та АТ «Оріана» (220,7 млн грн). Здійснюється моніторинг дотримання боржниками графіків погашення боргів.

Станом на 1 листопада на розгляді в місцевих судах перебуває 340 справ щодо пенсійного забезпечення (з урахуванням незакінчених проваджень на початок звітного року); у апеляційних судах – 120 справ.

Підбиваючи підсумки колегії, очільниця головного управління фонду області Надія Павлюк, наголосила на підвищенні результативності показників роботи та злагодженості співпраці між структурними підрозділами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *