Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Пасько відвідав Надвірнянський інклюзивно-ресурсний центр

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Пасько відвідав Надвірнянський районний інклюзивно-ресурсний центр. Де мав можливість взяти участь у майстер-класах з дітками, які відвідують заняття з корекційними педагогами. Заняття було цікавим та дивовижним. Дітки виготовляли новорічні прикраси на ялинку з фетру, грали в рухливі ігри із Спайдерменом. Солодкі подарунки стали приємною несподіванкою для особливих діток.

Варто зазначити, що на сьогодні розбудова мережі інклюзивно-ресурсних центрів залишається пріоритетним напрямом діяльності влади.
Оглянувши приміщення інклюзивно-ресурсного центру та ознайомившись з матеріально-технічною базою закладу, голова РДА спільно з начальником відділу освіти Степаном Севериловим обговорили ключові проблеми та перспективи розвитку інклюзивної освіти у районі.
«Дуже важливо, щоб усі діти з особливими освітніми потребами були забезпечені комфортними умовами та не відчували жодних обмежень. Наше завдання – надати їм можливість навчатися та жити на рівні з усіма», – зазначив Володимир Пасько.

Директор інклюзивно-ресурсного центру Галина Винник розповіла присутнім про роботу закладу, який охоплює дитяче населення району віком від 2 до 18 років. Зараз центр відвідує 138 дітей з особливими освітніми потребами.

Протягом року проведено капітальний ремонт та реконструкцію приміщення з бюджетів різних рівнів на суму більше мільйона гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *