Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Європейська та євроатлантична інтеграція України»

У райдержадміністрації 17 грудня відбувся круглий стіл на тему: «Європейська та євроатлантична інтеграція України». Професор кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка, директора Інституту євроінтеграції Львівського університету Богдан Гудь виступив перед громадськістю та учнівством району, також в обговоренні важливої теми взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Пасько, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук та заступник голови районної ради Ігор Писклинець.
Професор розповів про історію відносин українців й поляків на Наддніпрянщині, Волині й у Східній Галичині в ХІХ – першій половині ХХ ст.». Пояснив причини трагічних подій на західноукраїнських землях у роки Другої світової війни, логіку яких важко усвідомити сучасному українцеві чи полякові, також розповів про відносини України і Польщі в сьогоденні.
На противагу поширеному останнім часом науково-публіцистичному підходові до висвітлення багатьох історичних питань, Богдан Гудь використовує строго історичний метод (полягає у дослідженні виникнення, формування і розвитку процесів і подій у хронологічній послідовності з метою виявлення внутрішніх і зовнішніх зв’язків, закономірностей і суперечностей), опираючись при цьому майже винятково на документальні архівні джерела та наукові студії самих поляків.
Богдан Гудь зазначив, що готовий до співпраці з молоддю та громадськістю Надвірнянщини. Запропонував провести конференцію з переглядом фільму «Важке братерство».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *