Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Гірські території отримали шанс забезпечити сталий економічний розвиток

Напередодні Уряд схвалив концепцію розвитку гірських територій.
Такий документ сприятиме соціально-економічному розвитку гірських населених пунктів. Про це у коментарі повідомив виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей.

За його словами, на Прикарпатті налічується десять ОТГ з гірським статусом. Очільники цих громад з моменту утворення декларували бажання вирівняти диспропорції свого розвитку, підвищити конкурентоспроможність територій шляхом започаткування нових інвестиційних проектів та ініціатив. Відтепер у них з’являються можливості посилювати економічну співпрацю, розвивати туризм, а також активізувати транскордонне співробітництво.

«Цей документ (Концепція – ред.) пропонує шляхи вирішення проблем гірських населених пунктів та окреслює пріоритетні напрямки діяльності – від посилення економічної розвитку до підвищення транспортної та інформаційної доступності», – заявив він.

Експерт нагадав, що фахівцями Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття також напрацьовувався проект концепції задля посилення сталого розвитку в об’єднаних територіальних громадах Івано-Франківщини.

«Найбільш предметно ми порушили це питання під час проведення Карпатського форуму регіонального розвитку, який відбувся за ініціативи Івано-Франківського ЦРМС. Тоді, нагадаю, цей захід відвідали Президент України Петро Порошенко, міністр Мінрегіону Генадій Зубко, народні депутати, а також міжнародні партнери. За результатами форуму було напрацьовано резолюцію державної підтримки розвитку гірських територій чотирьох областей (Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської)», – резюмував Максим Чопей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *