Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Виконання програми соціально-економічного розвитку району- пріоритет керівництва

Керівництво району, зокрема, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз разом із першим заступником голови РДА Богданом Зеленчуком, передали для двох шкіл району 6 комплектів обладнання для початкових класів, згідно реформи «Нова українська школа».

Також під час візиту були оглянуті приміщення Тисменичанської ЗОШ I-III, Цуцилівського НВК та ДНЗ в даних населених пунктах.
Керівництво району поспілкувалися з вчителями та учнями навчальних закладів.
Зокрема голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз дав доручення першому заступнику голови районної державної адміністрації Богдану Зеленчуку організувати та розпочати в найкоротший термін капітальний ремонт даху Тисменичанської ЗОШ I-III та капітальний ремонт Цуцилівського НВК.
Також Олександр Кеніза наголосив на подальшому покращенні матеріально-технічної бази всіх шкіл району.

Адже нова українська школа – це ефективне створення освітнього простору.
Початкові класи – найбільш відповідальний час в школі. Саме в перших класах в учнів формується ґрунтовна база для формування подальших навчальних навичок. Внаслідок цього оснащення навчальних аудиторій для початкових класів слід приділяти особливу увагу. Все це можливо здійснити за допомогою сучасного обладнання і грамотного оснащення навчального класу зазначив Олександр Кеніз.
Та найголовніше діти навчатимуться за новим стандартом початкової школи і отримають якісно новий зміст освіти.
Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз подякував депутатському корпусу і зокрема депутатам районної ради Миколі Гусаку, Миколі та Василю Андрейчукам за підтримку та розвиток даних сіл . Також в ході зустрічі між керівництвом району та депутатами обговорено заміну штучного покриття на спортивному майданчику в Цуцилівському НВК.
Олександр Кеніз зазначив, що тільки при спільній роботі керівництва району, громади та депутського корпусу будуть розвиватися населені пункти району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *