Голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько привітав ліцеїстів та викладачів з 25-річчям Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату
“Сьогодні особливий день для нашого краю, адже 25-річчя відзначає нині Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат. Незабутній день і тим, що саме сьогодні, напередодні Дня Захисника України, 78-ї річниці утворення УПА, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці учні Ліцею-інтернату склали присягу.
Це важливий момент у їхньому житті і житті краю, адже слова обітниці: «Перед Богом, батьками та Україною – урочисто клянемось!» звучать особливо сакрально.
Хочу щиро привітати ліцеїстів, викладачів, випускників – усіх, чия доля пов’язана з Прикарпатським військо-спортивним ліцеєм-інтернатом! Ви – наше майбутнє! Життєвих сил і миру! З Богом!
Слава Україні!
Героям слава!
З повагою, голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/121531734_1235308630168253_870351241617642453_n-300x200.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/121601005_1155459001514828_5259317147304039686_n-300x200.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/121538887_617030352312781_4019152967598210_n-300x200.jpg)
0 Коментарі