Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Про початок опалювального сезону 2020-2021 року

Відповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету  Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, розпорядження облдержадміністрації від 06 жовтня 2020 року № 518 “Про початок опалювального сезону 2020-2021 року”:

  1. Опалювальний сезон 2020-2021 року для підприємств теплової енергетики, котелень промислових підприємств, які централізовано опалюють житловий фонд, бюджетні установи та організації району, а також котелень бюджетних установ, розпочати за умови дотримання вимог пункту 7.9.4. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71, яким передбачено початок опалювального періоду, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8 градусів за Цельсієм та нижче.

 

  1. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та інфраструктури районної державної адміністрації (Т. Угринчук).

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Заступник голови районної

державної адміністрації                                                           Ярослав Гундяк

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *